INFORMACE Z JEDNOTLIVÝCH UTKÁNÍ

2013

Výsledná tabulka z jarní soutěže: Tabulka.

11.6 2013  CHRASTAVA - Pěnčín Turnov 9:3 (2:3)

V úterý jsme hráli dohrávané utkání na hřišti v Hrádku nad Nisou a to proti hráčům z Turnova. Po vyrovnaném prvním poločase a neproměňování našich šancí jsme dostaly góly po chybách naší obrany. Ve druhém poločase jsme předvedli hru, na kterou bylo radost se dívat, myslím si, že naši hráči předvedli nejlepší poločas v jarní části soutěže.

9.6 2013  CHRASTAVA - Podještědí  13:0 (6:0)

V neděli jsme hráli na domácím hřišti v Chrastavě proti hráčům z Podještědí. Hrálo se za příznivého počasí na velmi kvalitním trávníku. V průběhu celého utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Hráče chválíme za přístup k utkání, nasazení a bojovnost. Kluci blahopřejeme a moc děkujeme.

25.5.2013  Arsenal Česká Lípa - CHRASTAVA 2:2 (2:1)

V sobotu jsme hráli na hřišti Arsenalu v České Lípě. V prvním poločase byl stav pro domácí 2:1 i přesto, že jsme byli lepším týmem. V druhém poločase byla hra vyrovnaná, ale naši kluci předvedli výborný výkon, bojovností a vůlí po vítězství skórovali tři minuty před koncem vyrovnávací branku. Gratulujeme za předvedený výkon a získaný bod. Děkujeme rodičům, kteří se podíleli na dopravě a opět vytvořili výbornou podporu našeho týmu.

19.5 2013  CHRASTAVA - Železný Brod  13:2

V neděli jsme hráli na hřišti v Hrádku nad Nisou a to proti hráčům z Železného Brodu. Hrálo se za příznivého počasí a s velmi dobrou diváckou podporou. V průběhu celého utkání jsme byli lepším týmem. Hráče chválíme za přístup k utkání, nasazení a bojovnost. Cílem je, dobrou herní pohodu předvést i proti silnějšímu soupeři, který nás čeká již přiští víkend v České Lípě.

12.5.2013  VTJ Rapid Liberec - CHRASTAVA 3:0

V neděli jsme hráli na hřišti VTJ Rapid v ulici Svojsíkova. V prvním poločase byl stav pro domácí 2:0 i přesto, že jsme měli několik šancí k vtřelení gólu. Po celou dobu zápasu byl soupeř lepší a naší sestavu přehrával. U některých našich hráčů chybělo nasazení a vůle po vítězství.

5.5.2013  FRÝDLANT - CHRASTAVA 2:6

V neděli jsme hráli na hřišti Slovanu Frýdlant. Hrálo se za přiznivého počasí a na kvalitním trávníku. V průběhu celého utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Stojí za to zmínit nejlepšího střelce utkání, kterým byl Pavel Henzl se 3 góly. Gratulujeme za výkon a předvedenou hru.

1.5.2013 FAŠV – CHRASTAVA 0:13

Ve středu jsme hráli na hřišti Cvikova a to proti hráčům FAŠV. Hrálo se za přiznívého počasí, ale na nepříliš kvalitním trávníku. V průběhu celého utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Chválíme naše hráče za zlepšení při rozehrávce standartních situací, zejména za pohyb a výběr místa. Kluci blahopřejeme a moc děkujeme.

28.4.2013  CHRASTAVA - JILEMNICE  13:0

V neděli jsme hráli na hřišti v Hrádku nad Nisou a to proti hráčům FC Jilemnice. Hrálo se za velmi nepřiznívého počasí, ale našim hráčům to vůbec nevadilo. V průběhu celého utkání jsme byli lepším týmem. Všechny hráče, kteří nastoupili, chválíme za přístup k utkání, nasazení a bojovnost. V čem se musíme zlepšit jsou přihrávky a přehled ve hře. Stojí za to zmínit nejlepší střelce utkání, kterými byli Jiří Hájek se 4 góly a Radovan Šnýdl 3 góly.

20.4.2013 SEDMIHORKY – CHRASTAVA 1:4

V sobotu jsme poměřili síly našich svěřenců s hráči z FK Sedmihorky. Hrálo se tam. Počasí nám moc nepřálo, terén na hřišti nebyl úplně optimální, ale výsledek nás potěšil. V určitých chvílích utkání byli hráči FK Sedmihorky pohybově lepší, hlavně v první polovině zápasu, která skončila 1:2. Jako kdyby nám chyběla chuť hrát. Nicméně v druhé polovině utkání se náš tým zlepšil, lépe kombinoval a to se projevilo i na výsledku (0:2). Kluci děkujeme. A děkujeme i rodičům, kteří nám pomohli s dopravou.

14.4.2013 CHRASTAVA – NOVÝ BOR 1:2

V neděli jsme hráli na hřišti v Hrádku nad Nisou a to proti hráčům z Nového Boru. V první polovině zápasu byla naše hra o poznání slabší a to se projevilo i na skóre 0:2. V druhé polovině zápasu se naši hráči zlepšili. Musíme zdokonalit standardní situace, zrychlit hru, zpřesnit nahrávky i jejich zpracování.

6.4.2013 TANVALDSKO – CHRASTAVA 1:9

Hráli jsme na umělce v Desné. Již od počátku utkání jsme měli herní převahu, což se promítlo i ve výsledku. V první polovině zápasu byla naše obrana prakticky neprostupná, v druhé půli jsme trochu polevili. Všechny hráče chválíme. Střelci branek: Matěj Motshagen (1), Radovan Šnýdl (1), Jiří Hájek (2), Vlastimil Rotschedl (2).

31.3.2013 CHRASTAVA – HLAVICE 1:2

Toto utkání se uskutečnilo na umělce v Hrádku nad Nisou. Zázemí bylo skvělé, počasí už trochu horší. Herně byl náš tým dobrý, ale na vítezství to bohužel nestačilo. Za nás střelil gól Martin Tajbr. Dalších minimálně šest gólových šancí jsme bohužel neproměnili. Zlepšit bychom měli standardní situace, zpracování přihrávek a samotné nahrávky. Chválím naši obranu, ale zároveň ofenzivní způsob hry. Snad by se také dalo říct, že nám chybělo trochu toho štěstí :-).

PŘEHLED STŘELCŮ

JARO 2013

Příjmení a jméno 31.3. 6.4. 14.4. 20.4. 28.4. 1.5. 5.5. 12.5. 19.5. 25.5. 2.6. 9.6. 15.6.

4.11.2012 Turnov - Chrastava 9:0

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28. 10. 2012  Chrastava - Č. Lípa   2:8

hráči: Hájek, Ryvola, Rotschedl, Jelínek, Konopáč (1), Tajbr, Wolf, Tauchman, Endrych (1), Slezák, Jonáš, Pacovský

21. 10. 2012

Žel. Brod - Chrastava 5:9

Hájek - Tajbr (2), Tauchman, Henzl (1), Endrych, Wolf (4), Rotschedl, Pacovský (1), Konopáč (1), Jonáš

14. 10. 2012

Chrastava -  VTJ Rapid  2:3

hráči: Hájek - Tauchman, Jonáš, Rotschedl, Tajbr, Ryvola, Henzl (1), Konopáč, Slezák (1), Martin ze Vsi

7.10. 2012

Chrastava:Frýdlant B    9:5

Hájek - Rotschedl, Ryvola (2), Konopáč (2), Jonáš (1), Pacovský, Slezák (4), Tauchman, Tajbr, Endrych

29.9.2012

Utkání Jilemnice - Chrastava 1:9

Hráči: Rotschedl, Hájek, Slezák, Ryvola, Henzl, Tauchman, Tajbr, Endrych, Pacovský, Jonáš, Konopáč

Branky: Hájek - Slezák (2), Ryvola, Henzl (1), Tauchman (1), Tajbr, Endrych (1), Rotschedl, Pacovský, Jonáš (1), Konopáč (3)

Gratulujeme!!!

23.9.2012:

Utkání Chrastava - Sedmihorky  6:4

Hráči: Hájek - Rotschedl, Jonáš, Pacovský, Konopáč, Henzl, Ryvola, Kraka, Martinů, Wolf, Slezák, Endrych, Jelínek, Tauchman

Branky: Pacovký, Wolf, Slezák, Jelínek 3x

Našim hráčům moc gratulujeme!

Děkujeme také rodičům i ostatním příznivcům - myslím především na ty cizince z Hradce :o)  za pomoc na hřišti a za skvěle zvládnutý bufet "U Rotschedlů".

Pavlína

16.9.2012:

Nový Bor - Chrastava  11:1

Hájek - Henzl, Rotschedl, Tauchman, Kraka, Endrych, Jonáš, Pacovský, Konopáč

12.9.2012:

Mladší žáci vyhráli zápas se soupeřem v Českém Dubu 5:2 - střelci: Konopáč, Jonáš 2x, Ryvola, Pacovský

Odvážíme si další 3 body, kluci - gratulujeme!

Sestava: Hájek - Tauchman, Ryvola, Rotschedl, Henzl, Endrych, Kraka, Martinů, Konopáč, Pacovský, Jonáš

Mladší žáci sehrají další zápas ve středu 12.9.2012 s týmem Podještědí v Českém Dubu.

Sraz hráčů je v 17.15 hod. u tělocvičny Spartaku v Chrastavě. Liberečtí hráči se k nám připojí cestou.

Zápas začíná v 18.30 hod.

9. 9. 2012:

Chrastava - Tanvaldsko 2:2

Branky Chrastavy: P. Henzl a O. Konopáč

6.9.2012:

Nezapomeňte! V neděli 9. 9. 2012 hrají mladší žáci 3. zápas v řadě se soupeřem "Tanvaldsko".

Výkop je v 11.15 hod., sraz hráčů je v 10.15 hod. na hřišti.

Zveme také rodiče, prarodiče i kamarády - přijďte nás podpořit!!!

5.9.2012:

zápas Chrastava - FAŠV 2:2    góly za Chrastavu: Jelínek - 1, Wolf - 1

Ve středu 5. 9. 2012 odehrají mladší žáci další zápas na domácím hřišti v Chrastavě. Zápas začíná v 18.15 hod. Sraz hráčů je v 17.15 hod. Rodiče, přijďte podpořit naše hráče!

Hráči: všichni mladší žáci z Chrastavy + 3 hráči z Ruprechtic

Uvítáme také vaší pomoc v bufetu na hřišti po dobu zápasu - díky, Pavlína

Klukům držíme palce!

Gratulujeme!

2.9.2012 vyhráli mladší žáci 1. zápas letošní sezóny nad týmem Hlavice 3:2. Autorem všech 3 gólů je F. Slezák!

Sestava: Hájek - Rotschedl, Ryvola, Slezák, Henzl, Endrych, 3 kluci z Ruprechtic